Hajdúvidéki Református Egyházmegye 

+36 52 370 169 

 4060 Balmazújváros, Kossuth tér 12.

Hortobágyon a Vándorbibilia

| |
Írta: Szabadi Árpád

A Hortobágyi Református Missziói Egyházközségbe szeptember 12-én, kedden délután érkezett meg a díszkötéses Szentírás. Örömmel vártuk, és vettük át a Bibliát a nádudvari gyülekezet küldöttségétől. Különleges alkalom volt, mert nem csupán két gyülekezet volt jelen - nem csupán a Szentírást hozók, és fogadók-, hanem a tiszacsegei gyülekezetnek is jó néhány tagja, akikhez másnap vittük el a becses könyvet, Istenünk igéjét. Így Hortobágyon három gyülekezet három lelkésze szolgált az ünnepi liturgiával. Az aznapra kijelölt fejezeteket a Példabeszédek könyvéből és az Efézusi levélből gyülekezetünk tagjai és hittanosai olvasták.

A meghitt alkalom szeretetvendégséggel és kötetlen beszélgetéssel folytatódott. Istennek legyen hála!

 

„A Biblia. szövétnekünk;

utunkra vet világot.

 A Biblia erős alap.

Tedd rá egész világod!   

………

Az Ige fölfelé vezet

 s az égi célt mutatja.

Ki hozzáméri életét:

megáldja égi Atyja.” (Czeglédi Sándorné)

 

Baloghné Hajdú Krisztina

lelkipásztor

 

0
0
0
s2smodern

Design by: www.diablodesign.eu